Najbolji statusi
Statusi
Novi statusi
Najbolji statusi
Najviše lajkani
Upravo lajkani
Najbolji statusi:
Danas
Jučer
Subota
Petak
Četvrtak
Srijeda
Utorak
Ovaj tjedan
Prošli tjedan
Lipanj
Svibanj
Najbolji Facebook statusi - Utorak - Stranica 2127
NECEMO SAD OD MUHE PRAVITI SLONA :ppp MISLIM PA I MOGLI BI
Rodila cura bebu i ne voljela je jer joj dečko napravi drugima 1000 cura bebe i ostavi ih pa tako i nju... Pouka za djevojke: NE UPUŠTAJ SE U ROMANCU AKO NE ŽELIŠ SNOSITI POSLJEDICE I UNIŠTITI SI ŽIVOT... Pouka za dečke: NE BUDI TAKAV GAD! ;):D
BOLE ME SUZE U TVOJIM OCIMA ZATO MOLIM TE NE PLACI VISE
Hoćeš čuti istinu? - Da. Volim te. Evo priznajem. I mrzim to. Mrzim jer nikoga drugog ne mogu zavoljeti, a i kad mi se počne sviđati sjetim se tebe, onih naših uspomena pa nekad i svađa. I zaustavim se. I ne mogu. Tada te želim natrag, a znam da to nije moguće. Želim da te imam zauvijek i da nam nitko ne smeta i da mi samo ti budeš jedini. Ali znam da to nije moguće. Znam, napravila sam mnogo greški i kajem se. Shvatila sam kako je kad dečko zavoli. Znam koliko sam ti boli nanijela i oprosti mi za to. Znam da ću te izgubiti kada shvatiš kakva sam. Možda jesam svakakva, ali nitko te nikad neće voljeti kao ja. Nikada. I koliko god ja pokušavala te izbrisati, zaboraviti, ne mogu. I s tom činjenicom sam se pomiirila. Da te volim malo je reći, ali nekad ljubav nije dovoljna. VOLIM TE.
==> Dado,Kaća,Ida,Ivan i Marina ==> najbolji prijatelji na koje se uvijek možeš osloniti i koji ti neće dozvoliti da napraviš glupost...bez njih !!!
Zašto je ''kombinacija'' bolja od veze? - 1. Ne patiš. 2. Ne može nitko ništa da ti prebacuje. moraš da ga/je vucaraš svugdje sa sobom. 4. Pored te ''kombinacije'' muvaš se sa još njih 100 :). 5. Najbolje je to što se poslije raskida veze momak/djevojka uvijek vrati svojoj kombinaciji! :D
Zašto je ''kombinacija'' bolja od veze? - 1. Ne patiš. 2. Ne može nitko ništa da ti prebacuje. 3. Moraš da ga/je vucaraš svugdje sa sobom. 4. Pored te ''kombinacije'' muvaš se sa još njih 100 :). 5. Najbolje je to što se poslije raskida veze momak/djevojka uvijek vrati svojoj kombinaciji! :D
Ja ne znam ništa, ja sam tu biciklom...!
Sviđam ti se? Hahaha. Stani u red!! P xD
Nije da mi više nije stalo, samo više ne pričam o tebi. Nije da te zaboravljam, samo se trudim ne voljeti te toliko. Nije da te tražim, jer znam gdje si. Možda te samo malo trebam. Možda mi samo malo fališ. Nije da više ne plačem zbog tebe, samo sam naučila zadržati suze. Nije da te mrzim, samo napokon imam hrabrosti otići od tebe.
Stranica:
<<
<
2124
2125
2126
2127
2128
2129
2130
>
>>