Najbolji statusi
Statusi
Novi statusi
Najbolji statusi
Najviše lajkani
Upravo lajkani
Najbolji statusi:
Danas
Jučer
Subota
Petak
Četvrtak
Srijeda
Utorak
Ovaj tjedan
Prošli tjedan
Lipanj
Svibanj
Najbolji Facebook statusi - Prošli tjedan - Stranica 2506
:)) Dobrodošli na fejs... Mjesto gdje vas ljudi dodaju za prijatelja, a godinama prolaze pokraj vas bez pozdrava. Gdje su sve veze i brakovi savršeni, profil vam najčešće posjećuju neprijatelji, a prijatelji i rodbina vas blokiraju sa liste... Svi vaši linkovi i statusi su, zaboga, neka poruka i u njima se pronađe baš onaj kome ni blizu nisu namijenjeni... :)))
svi mi koji stopiramo u 3 ujutro polugoli i nadamo se da ce nas povesti autobus pun redovnica koje ce nam na odlasku dati kutiju kolačića :)
Došao čovjek u crkvu na ispovijed i kaže:-Oče,griješio sam -šta? se*ao sam se sa kurvom... -jel sa onom što radi preko puta u knjižari? -ne -jel s onom gospođom šta radi na ćošku u trafici? -ni s njom... -a jel s onom koja radi u dućanu u sljedećoj ulici? nije ni ta... -nije bitno izmoli 10 Očenaša i nemoj to više radit...Izađe iz crkve i kaže prijatelju-Ajmo saznao sam tri nove adrese,,hahah
Srećom da niko više nije licemjeran.Sve se kaže u lice,"ništa iza leđa" i mnogi se raduju tuđoj sreći! Ma f... of hmm :D
Onaj osecaj kad stalno pricas o njemu,o vasem dopisivanju...o tome kako je sladak,lep... i kad drugarice zakljuce da ti se svidja,a ti na sve to odgovoris sa NE..a u stvari umires za njim...♥
Nisi faca ako ti momak nije iz Amerike ;)
Boze kako godine lete,Boze jucer bila si dete,danas, mlada prelepa zena,za ljubav rođena.. :)
Bravo za vas koje ste tatine princeze i kojima mama uvijek kaze sta smijete raditi i s kim !! -.- ...Ja nisam princeza..obicna sam djevojka i mama mi je najboLja govori mi sta smijem a sta ne...Pusta me da odLucim sama..Mama je tu da mi bude podrska i prijateLjica..Zajedno se smijemo,raspravLjamo,druzimo se..Mama uziva u mom odrastanju i princeze..pocnite odLucivati jer jednom cete morati izaci ispod stakLenog zvona !!!
Umri mala da ti mezar vidim, da ti mezar vidim, da se vise kobile ne stidim, kobile ne stidim...Moja mala frizideru stari, frizideru stari, u tebi se moje meso kvari, moje meso kvari.. hahah =)))
Swaki moj dan bez tebe je kao najveca nocna mora, ti si sve sto imam...WOLIM TE NAJWISHE NA OWOM SWIJETU <3 <3
Stranica:
<<
<
2503
2504
2505
2506
2507
2508
2509
>
>>