Najbolji statusi
Statusi
Novi statusi
Najbolji statusi
Najviše lajkani
Upravo lajkani
Najbolji statusi:
Danas
Jučer
Ponedjeljak
Nedjelja
Subota
Petak
Četvrtak
Ovaj tjedan
Prošli tjedan
Lipanj
Svibanj
Najbolji Facebook statusi - Svibanj - Stranica 1845
Najbolji su muški prijatelji. Sa njima možeš pričati o bilo čemu, zezati ih, a da se ne naljute, vrijeđati ih, a da znaju da ne misliš ozbiljno. Možeš se lijepo zabaviti i nasmijati, shvatiti neki njihov način razmišljanja, dobiti iskren savjet, a najvažnije od svega možeš reći svoje iskreno mišljenje, dobiti pravi muški zagrljaj i biti sigurna da te neće izdati..
Uvijek sam mislila, da je u životu, najgori osjećaj provesti ga u samoći. Ali nije. Najgori osjećaj je završiti pored nekoga i osjećati se usamljeno.
PRIČA ODBAČENOG PSIĆA Danas sam umro. Dosadio sam ti i bacio si me u neki azil. Azil je bio prepun i ja sam tu postao samo jos jedan nesretan broj. Sada sam u crnoj plasticnoj vrećici i na odlagalistu smeca. Neki drugi pas ce sada dobiti remen koji je ostao od mene. Moja ogrlica je bila prljava i za mene premala, ali mi ju je gospođa skinula prije nego sto me poslala u Pseći raj. Sada tebe .. Da li bih jos uvijek bio kuci da nisam grickao tvoje cipele?Ja nisam znao sto je to..ali je bilo od kože i bilo je na podu. Samo sam se igrao. Zaboravio si mi kupiti igracke za pse, sta sam drugo mogao? Da li bih jos uvijek bio kuci da sam odmah naucio da obavljam nuzdu napolju? Jos sam bio beba, nisam znao gdje da je obavljam. Postoje knjige i ucitelji koji bi te naucili da me odvedes do vrata. Da li bih jos uvijek bio kuci da nisam donio buhe? Bez potrebnog lijeka protiv buha nisam ih se sam mogao rijesiti ..nakon sto si me ostavio da spavam u vrtu danima. Da li bih jos uvijek bio kuci da nisam lajao?Samo sam ti govorio: Bojim se …usamljen sam, ovdje sam, ovdje.! Vidi me . Zelio sam samo biti tvoj najbolji prijatelj. Nista vise. Da li bih jos uvijek bio kuci da sam te usrecio? Udarajuci me … tako nisam mogao nauciti kako da te usrecim. Da li bih jos uvijek bio kuci da si se brinuo o meni i naucio me kako da se ponasam? Ignorirao si me nakon prvog tjedna, vise nisam bio tako sladak.. dosadio sam ti ..a ja sam proveo svoje vrijeme cekajuci da me ti napokon pogledas i da me zavolis. Danas sam umro. Zbog tebe.
Zašto se nervirat zbog nebitnih ljudi? Ionako će svi umrijet !
u zivotu radi ono sto je bolje za tebe,i ono sto samo ti znas da ce ti uciniti zivot boljim, a ljudi, ljudi ce svakako pricati! :)
Oprastam ti to je moj poklon tebi krecem dalje.. To je moj poklon sebi
Što duže čekaš na nešto, više cijeniš kad to dobiješ. Jer sve što je vrijedno imati, vrijedno je i čekanja. Vida
Indira volim tee......
Da ucim koliko jedem,vec bi diplomirala :D
Ono kad te, ali baš jakooo potjera piškit dok si na chatu sa dečkom -.- AHAHAHAHAHAHAHAHA :)
Stranica:
<<
<
1842
1843
1844
1845
1846
1847
1848
>
>>