Najbolji statusi
Statusi
Novi statusi
Najbolji statusi
Najviše lajkani
Upravo lajkani
Najbolji statusi:
Danas
Jučer
Subota
Petak
Četvrtak
Srijeda
Utorak
Ovaj tjedan
Prošli tjedan
Lipanj
Svibanj
Najbolji Facebook statusi - Četvrtak - Stranica 1917
Najzesi trip kad roditelji misle za tvoje drugove 'Kako su fina deca' a ustvari ne znaju da su sve to ludaci do ludaka,i pijanica do pijanca. :D
Lako je tebi kad imaš brata, pa može da te štiti i brani. Kad se u dvorištu igrate rata, on uvek stoji na tvojoj strani. Od svih je bolji. Od svih je jači. Zato brat tako mnogo znači.
Dopisuju se bivsi decko i devojka - Decko : ee :) Devojka : eej caos :) Decko : Kako si? Devojka : Lose, nedostajes mi, mnogo, VOLIM TE jos uvek! Onda obrise, pa napise : ok sam, ti? :/
Ide crnac ulicom i naidje na licnu kartu od Leonarda di Kapria i posle par metara zaustavi ga policajac i trazi mu isprave. Crnja slucajno umesto svoje da Leonardovu licnu kartu. Policajac zacudjeno pogleda u licnu kartu, zatim u crnju, i tako tri puta. Zatim pozove sefa policije i upita ga: ''Sefe, je l' Titanik potonuo ili izgoreo? " :D
Sreća je kad navečer, prije spavanja, zabodeš glavu u jastuk i počneš se smiješiti, onako, bez razloga.
ј**аt će vam Petra majku, samo da poraste.
Mene nije sramota ići bilo gde u patikama. Mene nije sramota biti ne našminkana. Mene nije sramota biti dete. Mene nije sramota ići ulicama i pevati. Mene nije sramota smejati se pred svima. Mene nije sramota, jer sam to Ja i znam uživati u životu!
Vaš sin je u dobrim rukama :))
nisi fora ako ti cura nije tehničarka..:))
...rođen 9o-tih.........rođen za šankom...
Stranica:
<<
<
1914
1915
1916
1917
1918
1919
1920
>
>>