Najbolji statusi
Statusi
Novi statusi
Najbolji statusi
Najviše lajkani
Upravo lajkani
Najbolji statusi:
Danas
Jučer
Nedjelja
Subota
Petak
Četvrtak
Srijeda
Ovaj tjedan
Prošli tjedan
Lipanj
Svibanj
Najbolji Facebook statusi - Četvrtak - Stranica 1855
Kažu da su se voljeli mnogo... Bio je stariji od nje mnogo... i kad su mu rekli da će joj upropastiti budućnost,odlucio je otici od nje,molila je i plakala. Rekao je da će joj pisati mnogo... PRVO PISMO: Stiglo je drugog dana nakon rastanka. Pisao je da mu je teško bez nje. DRUGO PISMO: Stiglo je najviše pet dana nakon rastanka. Pisao je da mu je teško,ali da se uspio smijestiti na jednom divnom sunčanom vrhu. TREĆE PISMO: Stiglo je godinu dana nakon rastanka. Pisalo je da vrijeme čini svoje, da se sad već vrlo često smije. ČETVRTO PISMO: Stiglo je 5 godina nakon rastanka. Pisalo je da je dosta stariji i da je dobro što su se rastali, jer da su ostali zajedno smatrali bi ih kao oca i kćer. POSLJEDNJE PISMO: Stiglo je 10 godina nakon rastanka. Pisalo je: " Ti ćeš mi sigurno oprostiti što sam se ubio drugog dana nakon našeg rastanka, jer nisam mogao živjeti bez tebe. Ova pisma pisali su ti moji prijatelji, da bi lakše podnijela rastanak...
bio si mi swe,glawni lik iz serije,ja djewojcica koja u swe wjeruje....bio si mi drag,sad od tebe newidim ni trag...
Moja profesorica vam je jako dobra . mi ju obožavamo . neda nam da razgovaramo, da imamo šalabahtere, da trčimo . neda nam da neuredno pišemo i da šaramo po bilježnici. nedaa nam da se zabavljamo i da hodamo po školi , ali to nije ništa . xD
Volim ga, a on mene ne :(
Onaj osjećaj kad igraš nogomet jednu minutu, i u toj minuti još imaš poluvrijeme . hahahahhahaahhhaha
Mrzim dok Nina Badric s onim svojim retardiranim naglaskom xD
Mrzim dok Nina Badric pocne s onim svojim retardiranim naglaskom xD
:)) Dobrodošli na fejs... Mjesto gdje vas ljudi dodaju za prijatelja, a godinama prolaze pokraj vas bez pozdrava. Gdje su sve veze i brakovi savršeni, profil vam najčešće posjećuju neprijatelji, a prijatelji i rodbina vas blokiraju sa liste... Svi vaši linkovi i statusi su, zaboga, neka poruka i u njima se pronađe baš onaj kome ni blizu nisu namijenjeni... :)))
obožavatelji ok hh syndroma :)
Ma komsija je komsija :P
Stranica:
<<
<
1852
1853
1854
1855
1856
1857
1858
>
>>